Kontaktujte nás

+420 774 811 123

Sečtěte a zaokrouhlete (6.2 + 18.6) *

Vyjádření klientů

Renata Nejtková Mall Marketing Manager
S THINline spolupracujeme již téměř 16 let a to i přesto, že jsem zastáncem obměny agentury po max. 6 letech z důvodu předpokládané oboustranné unavenosti. Nicméně THINline vždy přichází s novými nápady, udržuje nás neustále v pozornosti díky informacím o nových technologiích a trendech. Navíc ochota, nasazení a rychlost řešení úkolů lidí z THINlinu je obdivuhodná. Jen tak dál hoši!
Kateřina Kejřová Mall Marketing Manager
Tvorba nových webových stránek se společností THINline byla skvělým zážitkem. Příjemná spolupráce, vstřícná komunikace, profesionální přístup. Spolupráci s touto společností můžeme jen doporučit.
Bc. Petra Karešová
Naším cílem bylo vytvoření moderních, designových a funkčních webových stránek, což se za skvělé, profesionální spolupráce povedlo. Velikou předností je intuitivní redakční systém, díky kterému jsme schopni si stránky upravovat sami. Děkujeme celému týmu za hladký průběh realizace a za jejich rychlé reakce a flexibilitu.
Lucie Blažková Marketing Manager
S agenturou Thinline s.r.o. spolupracujeme již několik let a jsme s jejich službami opravdu spokojeni. Vždy se pro nás snaží najít co nejlepší a nejefektivnější řešení našich požadavků. Zároveň oceňuji jejich zákaznickou podporu. Mohu je tedy vřele doporučit.
František Boudný Ředitel
S firmou THINline spolupracujeme už od roku 2010. Po celou dobu spolupráce mám pocit, že firma chápe naše potřeby a náš produkt. Je pak velmi snadné, cokoliv vysvětlit nebo implementovat do našeho webu. Zejména oceňuji přehled a profesní znalost obou majitelů pana Zedníka a pana Kloubka. Termíny a ceny dodržují, proto jsme spokojeni a spolupráce s nimi nám vyhovuje. Firmu THINline určitě doporučuji i dalším. Zejména v momentě, kdy hledáte kvalitu, rychlost a profesionalitu.
Zdeněk Bajtl
Jsme moc spokojeni. Naprogramování, provoz, správa takového pro nás důležitého a velkého projektu je pro nás nenahraditelná.
Jsem moc rád, že jste stále k dispozici a na naše požadavky, připomínky a případné poruchy, těch je ale dost málo, reagujete promptně.
Také jste jedna z mála (zvláště pak před těmi 12 lety) firem, která se odvážně pustila do webu plně přístupného zrakově postiženým, tedy splňujícího pravidla BlindFriendly.
Nastudovali, konzultovali a zdárně jsme to společně pak zvládli.
Také jsem rád, a to též u některých firem tvořících web postrádám, že požadavky neplníte bez toho, abyste se neozvali, pokud by se vám naše řešení nezdálo optimální a mohli jste nabídnout lepší nebo efektivnější.
Prostě tvorba webu a jeho funkcí, byla vždy spolupráce obou zúčastněných stran.
Díky vám můžeme nabídnout tisíce titulů knih i časopisů zrakově postiženým,těm, kteří by se k nim jinak takto pohodlně nedostali.
Prostě neprogramujete jen jako roboti, ale jako myslící lidi. :-)
Mgr. Petra Vitáková
Na spolupráci se společností WebSynergy jsme nejvíce ocenili schopnost poradit nám, jak funkčně i graficky naplnit naše očekávání od nových webových stránek - například kam umístit různé nástroje a jaké použít grafické prvky k vyjádření toho, co jsme o sobě chtěli veřejnosti sdělit.
Spokojeni jsme byli s rychlým a efektivním způsobem komunikace a s naplňováním vzájemných dohod, a to i v době epidemie covid-19.
Pracovníci WebSynergy byli také ochotni přizpůsobit se naší situaci a reagovat na naše specifické potřeby nestátní neziskové organizace a poskytovatele sociálních služeb.
Děkujeme!
Mgr. Jan Petružálek Vedoucí obchodního oddělení
Naším cílem bylo vytvořit moderní webové stránky. Naše produkty vyvážíme takřka výhradně do zahraničí, proto nový web musel odpovídat dnešním trendům a požadavkům zákazníků. S firmou THINline jsme se rychle domluvili na základním konceptu a samotný web byl spuštěn do několika týdnů.
Na firmě oceňuji profesionální přístup, odbornost a zejména rychlou odezvu a flexibilitu.
Margarita Iliopulu Vedoucí nutriční terapeutka
Děkujeme za tvorbu našeho moderního designového webu a za dobré nápady při jeho realizaci.
Za tým FitBee, Jitka a Margarita
Jiří Šafář Majitel
Rád bych Vám i celému týmu poděkoval za výbornou práci a skvělou komunikaci. To dnes není zcela obvyklé.
Lukáš Kaiser
S prací na tvorbě našeho webu s firmou THINline s.r.o. jsem byl velmi spokojen. Web vypadá a funguje přesně podle mých představ a díky jednoduchému uživatelskému prostředí jsem schopen si na web přidávat informace a aktualizovat fotografie podle potřeby. Díky novému webu máme o poznání více objednávek a celkově nám to zlepšilo a zjednodušilo prodej.
Ivana Novotná
Jsme moc spokojeni, super spolupráce!
Zdeněk Šmolík TOPP
S webem jsme spokojeni. Nejen s webem, ale také s přístupem. Vše tak běží jak má.
Martin Foret
S firmou THINline jsem opravdu spokojen. Rychlá a flexibilní odezva na zadané podněty. Kvalitní servis celého e-shopu. Poctivě odvedná práce. Doporučuji.
Václav Kuneš Zakladatel a umělecký ředitel
Naší doménou je tanec. A tanec je o pohybu. Náš web musí taky vlastně tančit, musí se hýbat, musí reagovat. A je fajn mít k tanci dobrého partnera. Jeden z těch partnerů je i THINline. Nejen, že náš celý web uvedl do pohybu, ale umí perfektně reagovat na všechny naše nové kroky, nápady a požadavky. Tak jako se nezastavíme my, nemůže stát ani náš web.
Keep it mooving.
Nahoru